Vážení farníci!

Přijměte srdečné pozvání k účasti na bohoslužbách!

Od 23.listopadu je možné se bohoslužeb zúčastnit v maximálním počtu 20 osob.

O adventních nedělích a o Vánočních svátcích bude možné se zúčastnit v našem kostele mše svaté (v 10:00), nebo bohoslužeb (slova) se svatým přijímáním (v 9:30 a 10:45).

Aby byl dodržen stanovený počet účastníků, bude nutné mít na každou konkrétní bohoslužbu, nebo mši "vstupenku".

Ty jsou k dispozici v předsíni kostela na stolku. Počet vstupenek odpovídá dovolenému počtu účastníků. Každý farník může pro sebe vyzvednout vstupenku na jakoukoliv budoucí bohoslužbu, nebo mši svatou. Aby byla umožněna účast na mši svaté většímu množství farníků, na každého vychází účast na 3-4 mších svatých v průběhu adventu a Vánoc.

Vyzvednutí "vstupenek" v předsíni kostela bude možné ve čtvrtek 26. a v pátek 27. listopadu od 15 do 18 hodin a také vždy během bohoslužeb.

Podmínky účasti a časy bohoslužeb se mohou změnit podle aktuální situace.