Vážení farníci! 

 Přijměte srdečné pozvání k účasti na bohoslužbách!

 

V současné situaci dle vládního nařízení je možné se bohoslužeb zúčastnit v obsazenosti do 10% kapacity kostela s dodržením daných hygienických předpisů.

O nedělích je možné se zúčastnit v našem kostele mše svaté (v 10:00), nebo bohoslužby (slova) se svatým přijímáním (v 9:30).

Pro přehled počtu lidí "přihlášených" na každou konkrétní bohoslužbu jsou v předsíni kostela na stolku k dispozici "vstupenky". Počet vstupenek odpovídá dovolenému počtu účastníků. Každý farník může pro sebe vyzvednout vstupenku na jakoukoliv budoucí bohoslužbu, nebo mši svatou. Prosím o ohleduplnost, abychom se na mši svaté všichni postupně vystřídali. 

Vyzvednutí "vstupenek" v předsíni kostela bude možné vždy během bohoslužeb.  

 

Podmínky účasti a časy bohoslužeb se mohou změnit podle aktuální situace.